Follow us

Tekstilstvo i kožarstvo

Tehničar dizajna odeće

Lične usluge

Frizer
Pedikir-manikir

Hemija, nemetali i grafičarstvo

Tehničar za zaštitu životne sredine
Tehničar za hemijsku i farmaceutsku tehnologiju

Dobrodošli!

U našoj školi učenici stiču obrazovanje trećeg i četvrtog stepena stručnosti

Naša škola opremljena je specijalizovanim učionicama, kabinetima, školskim radionicama, frizerskim salonom, manikirsko-pedikirskim salonom, bibliotekom...

  • Praktična nastava za sve učenike obavlja se pod krovom Škole.
  • Za učenike tekstilne struke savremeno su opremljene dve radionice koje raspolažu industrijskim mašinama za obradu svih vrsta tekstilnih materijala, krojačkim stolovima, fiksir presom, parnom peglom...
  • Učenici koji se obrazuju za frizere praktičnu nastavu obavljaju u lepo uređenom školskom frizerskom salonu, a manikiri i pedikiri u salonu za manikir i pedikir koji se takođe nalazi u sklopu škole.
Saznaj više

Smerovi

Časovi crtanja i slikanja u prirodi

Časovi crtanja i slikanja u prirodi

Časovi crtanja i slikanja u prirodi predstavljaju jedinstveno iskustvo koje pruža ne samo umetničku inspiraciju, već i duboku povezanost sa prirodom. Kroz ovaj oblik nastave, učenici imaju priliku da istraže različite aspekte umetnosti dok se nalaze u okruženju koje ih neprestano podstiče svojom lepotom i dinamikom.

Obaveštenje o načinu rada Srednje škole „Sveti Sava” za sledeću nedelju

U periodu od 10.01. do 14.01.2022. godine nastava će se odvijati na daljinu...

Pozovite nas